MOEDERDAG VIER JE BIJ 22HIGH
Trakteer Mama bij 22HIGH
Graag verwelkomen wij u voor een feestelijke Moederdag brunch startend om 13.00 uur of het uitgebreide Moederdag diner vanaf 16.00 uur. In een sfeervolle ambiance geniet u van een scala aan koude en warme gerechten uit alle windstreken en het geheel wordt afgesloten met een overweldigend dessertbuffet met twee chocoladefonteinen.
Ons team van koks bereidt speciaal voor u enkele speciale gerechten voor Moederdag en verder staan er uiteraard ook de diverse gerechten die u van ons gewend bent uit (zie World Kitchen voor een greep uit het assortiment voor het diner).
Zoals gewoonlijk zijn alle alcoholvrije dranken, zoals onder andere frisdrank, verse muntthee, huisgemaakte smoothies, jus d’orange, latte macchiato, koffie en thee onbeperkt inbegrepen. Daarnaast zijn zowel tijdens de brunch als het diner het tapbier Heineken en de huiswijnen onbeperkt inbegrepen, de overige alcoholische dranken zijn verkrijgbaar vanaf 3,00 euro per glas.








